Arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim ve birçok derste eksiğim olmasına rağmen burada cesaret ve motivasyon sağladım. Rehberlik ve disiplin anlamında çok başarılı bir yer.

Kenan NAR

Buraya gelmeden önce çalışma konusunda eksiklerim vardı ve geldikten sonra rehberlik hocalarımın yardımıyla daha büyük hedefler koydum. Med Fen Bilimleri varsa çözüm ve başarı da vardır.

Ömer KOLÇAK

MED Fen Bilimleri’ni tavsiye ediyorum çünkü, uzman öğretmen kadrosu sayesinde yeni nesil sorularla tanıştım ve yapamayacağım dediğim derslerin bile üstesinden gelmeyi başardım.

Havin KARATOPRAK

MED Fen Bilimleri’ni tavsiye ediyorum çünkü, Uzman ve ilgili öğretmen kadrosuyla, kullandıkları kaliteli yayınlarıyla sınava hazırlık sürecimde güvenle ilerlememde yardımcı oluyorlar.

Kader AKGÜL

Med Fen Bilimleri’ni gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Gerek rehberlik servisi gerek idari olarak her koşulda yanımda olduklarını hissedebiliyorum. Geleceğime giden bu yolda, attığım her adımda bana güven veren eğitim içerikleriyle daha güçlü ilerliyorum.

Duru MİHDİVANLI

Her daim desteğini esirgemeyen rehberliği, deneyimli öğretmen kadrosu ve kaliteli eğitim içerikleriyle özellikle de mezun grubuna ilgilerinden dolayı tavsiye ettiğim bir kurum. Deneme kulüpleri, soru çözümleri, haftalık yapılan program takipleri ile başarıya giden yolda emin adımlarla ilerlemek isteyen herkes için doğru yer, Med Fen Bilimleri.

Hatice ÇAKI

Esenyurt Med Fen Bilimleri’ni tavsiye ediyorum çünkü,
Gösterdikleri ilgi ve verdikleri destek sayesinde hedeflere ulaşmanın en başarılı ve sağlıklı yolunun burası olduğunu düşünüyorum.

Elif DEMİROĞLU

Kendimden bu kadar emin durmamım sebebi bu kurumdur. Sıcak bir ortam disiplinli bir kadro her yardımımıza koşan öğretmenlerimiz sayesinde Eğitim ve başarının adresi MED Fen Bilimleri

Dilara ÖZCAN

Kurumdaki öğretmenlerin ilgili olmaları büyük bir ayrıcalık. Bu yüzden burayı tercih ettiğimden dolayı hiç pişmanlık duymadım.

Fatih GÖLEÇ

Kurum genel olarak güzel, öğretmenler çok iyi ve ilgili. Fakat ders çalışma alanları çoğaltılmalı. Tarih ve Coğrafya öğretmenlerini ve kurumumu çok seviyorum.

Bora DALMIŞ